0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Julius Legen
۳
۲
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۱:۳۰
Patrik Pycha
۳
۰
Vlastimil Pecka
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Svacha
۳
۲
Patrik Pycha
Finished
۰۱:۰۰
Miroslav Adamec
-
-
Jaroslav Strnad 1964
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
Karel Hons
۳
۱
Petr Masa
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Hanus
۳
۲
Tomas Ogrocki
Finished
۰۰:۰۰
Martin Guk
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۰۱:۰۰
Radek Mohelnik
۰
۳
Jiri Hanus
Finished
۰۱:۰۰
Karel Hons
۲
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۱:۰۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Milan Smesny
Finished
۰۱:۳۰
Petr Picek
-
-
Milan Vrabec
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
  Europe TT Elite Series
Karol Wisniewski
۳
۰
Damian Wojdyla
Finished
۰۰:۰۰
Zochniak Jakub
۳
۰
Kowalczyk Marcin
Finished
۰۰:۴۵
Mikolaj Szalinski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۱:۱۵
Petr David
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۱:۳۰
Dawid Kotwica
۰
۲
Krzysztof Kapik
inprogress
۰۱:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Skachenko
۱
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۰۰:۰۰
Ruslan Onischenko
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۳۰
Eduard Rubtsov
۳
۰
Rodion Pirveli
Finished
۰۰:۳۰
Rodion Pirveli
۳
۲
Artyom Doroshenko
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۰۰
Eduard Rubtsov
۳
۰
Sergey Skachenko
Finished
۰۱:۳۰
Dmitry Yurkov
۰
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۱:۳۰
  Russia Liga Pro
Oleg Kutuzov
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۰:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۰
Andrey Pravdnov
Finished
۰۰:۱۵
Vasiliy Rudenko
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۰:۱۵
Roman Astreev
۳
۱
Alexey Vlasov
Finished
۰۰:۳۰
Vladimir Staroverov
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۰:۴۵
Yurii Merkushin
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Myagkov
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۲
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۲
Roman Astreev
inprogress
۰۱:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۱
۰
Yurii Merkushin
inprogress
۰۱:۳۵
Vasiliy Rudenko
۱
۲
Vladimir Staroverov
inprogress
۰۱:۴۵
  World TT-CUP
Hluchy Marek
۳
۲
Prusa Martin
Finished
۰۰:۲۰
Martin Kocvara
۳
۱
Ondrej Kirchman
Finished
۰۰:۲۵
David Jicha
۳
۱
Martin Sulc
Finished
۰۰:۵۵
Jean-Baptiste Cousin
۲
۳
Hluchy Marek
Finished
۰۱:۲۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Alexander Sahakyan
۳
۲
Jon Mirzoyan
Finished
۰۰:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید